TOPNovinka

Elodie Details Dudlík – UNICORN RAIN

230 

Dudlík Elodie Details

Skladem

Popis

Popis

Nemusíte umět mluvit, abyste mohli vyjádřit sami sebe! V široké nabídce dudlíků od Elodie Details najdete styl pro každou náladu a každou osobnost. Hravý, neočekávaný anebo prostě jen hezký, zaručeně si najdete svého oblíbence.
Tyto vysoce kvalitní dudlíky mají ortodontickou sací část, která předchází vzniku ortodontických vad do budoucna. Návod k používání je součástí balení produktu. Nezapomeňte si sladit dudlík s vhodným klipem k dudlíku od Elodie Details ve stejném designu.

Velikost: vhodný pro děti od 3 měsíců
Materiál: sací část: silikon / kryt: plast TRITAN (100% BPA-Free)
Bezpečnostní standard: EN-1400:2013

Pokyny pro péči:

Před prvním použitím dudlík sterilizujte. Dejte dudlík do vroucí vody a nechte vařit po dobu 5 minut. Poté nechte dudlík vychladnout a ze sací části vytlačte zbylou vodu. Na čištění nepoužívejte žádné čistící prostředky. Po sterilizaci byste měli dudlík umývat v teplé vodě. Nedoporučujeme dudlíky sterilizovat v mikrovlnné troubě. Dudlíky často mají kovové detaily a zlaté a stříbrné dudlíky z naší Exkluzivní kolekce by nikdy neměly být sterilizovány v mikrovlnné troubě, protože se tím zničí jejich metalický povrch.

Další informace

Další informace

Barva

Značka

O značce Elodie Details
Elodie Details je švédská designérská společnost, která vytváří funkční a inovativní produkty pro děti s mottem "velké rozdíly pro male děti". My v Elodie Details věříme, že produkty používané v každodenním životě našich nejmenších jsou víc než jenom nezbytnosti pro usnadnění jejich dne. Vypovídají něco málo o tom, jací jsme. Osobní styl není otázkou věku, proto se snažíme vytvářet zábavné a jedinečné produkty, které vyjádří osobnost. Naším cílem je povýšit tyto drobnosti každodenního života dítěte na stylové doplňky. Od dudlíků a klipů k dudlíkům, přes kočárky, až po doplňky ke kočárkům, všechny s jedinečným smyslem pro styl. Produkty Elodie Details se prodávají prostřednictvím maloobchodních prodejců v 35 různých státech na všech 5-ti kontinentech, pro lidi ze Salvadoru až po lidi na Novém Zélandu. Přidejte se k nám, abyste viděli, jak můžete z dětského světa udělat krásnější místo.