Novinka

FARE BARE tenisky-modré

840 

Plátěné barefoot boty

Modrá
Zrušit výběr
Katalogové číslo: 5111402 Kategorie: , Štítky: ,
Popis

Popis

Tyto nové modely typové řady FARE BARE se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části.  Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodila, kde poskytují mnohem větší prostor.  Vynikají také svojí lehkostí a vysokou flexibilitou.

Svršková část obuvi je zhotovena z přírodní hovězí usně. Podšívkový materiál je  syntetický, vzhledem i vlastnostmi připomínající useň. Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní. Tato obuv je proto velmi ohebná nejen příčně, ale i podélně.

Tyto modely FARE BARE jsou vybaveny dvěma vkládacími stélkami – viz. foto. Horní stélka je funkčně i vzhledově obdobou klasického provedení. Druhá, spodní stélka má za úkol umožnit uživateli doregulovat si potřebný prostor uvnitř obuvi. Velmi snadno se v případě potřeby odstraní a nebo naopak, doplní o další vrstvu. Výrobce bude také nabízet možnost si tuto regulační stélku samostatně dokoupit. Výhodou tohoto inovativního řešení je to, že odstraněním jedné vrstvy stélek je možné prostor zvětšit.

100% barefoot obuv – doporučujeme pro nohu ploutvičku a dominantní palec, sedí i na užší kotník.

Tabulka velikostí -fare

Velikost2324252627
Vnitřní délka v mm152159165172178
Vnitřní šířka v mm6769707173
U bačkor doporučujeme nadměrek kolem 1 cm.

Více v sekci: Jak změřit nožičku?
Další informace

Další informace

Barva

Značka

Druh botiček

Velikost

, ,

Holka / Kluk

,

O značce Fare
Firma FARE, spol. s r.o. z Valašských Klobouk byla založena v roce 1991 a zaměřuje se na na vývoj a výrobu dětské obuvi vycházkového typu v provedení celoročním, letním a zimním. Areál firmy je situován v klidném prostředí na okraji města Valašské Klobouky ve Zlínském kraji. Tento kraj je známý tradicí výroby obuvi více než 100 let. Zakladatelem byl světoznámý Tomáš Baťa.