Novinka

FARE BARE celoroční boty – zelené

1 130 

Celoroční kožené barefoot boty

Zelená
Zrušit výběr
Katalogové číslo: 5012231 Kategorie: , Štítky: ,
Popis

Popis

Tyto nové modely typové řady FARE BARE se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části.  Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodila, kde poskytují mnohem větší prostor.  Vynikají také svojí lehkostí a vysokou flexibilitou.

Svršková část obuvi je zhotovena z přírodní hovězí usně. Podšívkový materiál je  syntetický, vzhledem i vlastnostmi připomínající useň. Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní. Tato obuv je proto velmi ohebná nejen příčně, ale i podélně.

Tyto modely FARE BARE jsou vybaveny dvěma vkládacími stélkami – viz. foto. Horní stélka je funkčně i vzhledově obdobou klasického provedení. Druhá, spodní stélka má za úkol umožnit uživateli doregulovat si potřebný prostor uvnitř obuvi. Velmi snadno se v případě potřeby odstraní a nebo naopak, doplní o další vrstvu. Výrobce bude také nabízet možnost si tuto regulační stélku samostatně dokoupit. Výhodou tohoto inovativního řešení je to, že odstraněním jedné vrstvy stélek je možné prostor zvětšit.

100% barefoot obuv – doporučujeme pro nohu ploutvičku a dominantní palec, sedí i na užší kotník.

 

Velikost

Vnitřní délka obuvi

Šířka v OPK

Obvod prstních kloubů (OPK)

Hmotnost*

19

127 mm

59 mm

151 mm

134 g

20

133 mm

60 mm

152 mm

144 g

21

139 mm

61 mm

153 mm

150 g

22

  145 mm

62 mm

155 mm

160 g

Další informace

Další informace

Barva

Značka

Druh botiček

Velikost

O značce Fare
Firma FARE, spol. s r.o. z Valašských Klobouk byla založena v roce 1991 a zaměřuje se na na vývoj a výrobu dětské obuvi vycházkového typu v provedení celoročním, letním a zimním. Areál firmy je situován v klidném prostředí na okraji města Valašské Klobouky ve Zlínském kraji. Tento kraj je známý tradicí výroby obuvi více než 100 let. Zakladatelem byl světoznámý Tomáš Baťa.